У петак 07.10.2022. старији ученици наше школе (од петог до осмог разреда), заједно са својим наставницима су се упутили на пешачку туру до наше школе у Влашком Долу.

У циљу промовисања физичких активности и здравог начина живота, уместо стандардне наставе у учионицама, тог петка смао уживали у дружењу на свежем ваздуху. Траса ове пешачке туре је износила 12км међутим ученици су је са лакоћом савладали.

У Влашком Долу су нас домаћини љубазно дочекали. Учитељи су уз помоћ родитеља деци организовали спортске активности. Деца су се надметала у кошарци, убацивању пинк понг лоптица у балон, набацивању чуњева, разввачењу конопца, рукомету, пикаду…

После физичких акривности следило је здраво – воћно послужењ које су домаћини припремили за ученике.

Сви смо се сјајно провели, мало и уморили и пуни позитивних утисака се у подне вратили у нашу школу у Азањи.

Овај дан ће остати свима у лепом сећању, захваљујемо се учитељици Бојани и учитељу Игору на дивном гостопримству, захваљујемо се и родитељима који су помогли у организацији спортских активности и свим наставницима који су учествовали у релизацији овог мало другачијег наставног дана.