Ове школске године у нашој школи ученици млађих разреда у оквиру Драмске секције припремили су и приказали четири представе. Једну глумачку екипу чинили су ученици у матичној школи, а другу ученици у издвојеном одељењу у Влашком Долу. Обе групе припремиле су по једну представу поводом Новогодишњих празника и приказали својим другарима у школи. У другом полугодишту, ученици у Влашком Долу приремили су представу „Снежана и седам патуљака“ према тексту Цветина Аничића, а у режији учитеља Игора Радовановића и Бојане Маринковић. Представа је играна три пута. Учествовали су на Фестивалу „Театар од снова“ у организацији ОШ „Бранко Радичевић“ у Лугавчини. Фестивал је био такмичарског карактера, а представа је освојила ДРУГУ НАГАРАДУ у конкуренцији 12 основних школа из паланачке и смедеревске општине. Друго гостовање је било на МАДЕС-у у Церовцу и добили су Диплому за најбољи костим и Похвалу за сценски покрет. На оба фестивала награду за најбољег глумца однела је Теодора Јеремић за улогу маћехе. Најзначајније приказивање је било пред својим родитељима, другарима и мештанима из села у Дому културе „Радмила Милентијевић“ у Влашком Долу. Чланови ансамбла су ученици првог разреда Анђела Јеремић, Хелена Јелић, Милан Анђелковић, Димитрије Марковић; ученици другог разреда Теодора Јеремић, Милица Лазић, Софија Батинић, Младен Батинић и ученици четвртог разреда Марина Батинић, Сара Јелић, Лука Павић и Огњен Батинић. Велику помоћ у припреми и реализацији представе пружили  су васпитачица Анђа Миловановић, помоћни радник школе Драгана Кованџић и сви родитељи деце чланова секције. Ученици матичне школе припремили су представу „Ко је сместио вуку“ по тексту Ђурђе Лили, у режији учитељица Слађане Јелић и Ане Ђорђевић. Представа је учествовала на МАДЕС-у у Церовцу и освојила Похвалу за колективну игру. За најбољег глумца изабрана је Дуња Поповић за улогу детективке Цаце. Друго приказивање представе биће изведено у трпезарији школе у јуну месецу за ученике млађих разреда матичне школе. Чланови овог ансамбла су: ученици првог разреда – Дуња Стаменковић, Сара Јоветић, Уна Никосавић, Анђелија Милосављевић и Филип Станимировић; ученице трећег разреда – Уна Станимировић, Николина Миленковић, Јелисавета Пантелејић, Уна Васиљевић, Дуња Поповић и Хелена Станимировић; ученици четвртог разреда – Милица Гачић и Оливер Стаменковић. Наши млади глумци су кроз игру, дружење и забаву развијали своје говорне способности, комуникацијске вештине и изражајност, упознали су драмско стваралаштво и позоришне технике. Показали су своју маштовитост и креативност, стекли сигурност и самопоуздање. Ово је почетак њихове глумачке каријере, коју настављамо наредне године са неким новим пројектима.