„Нова година ће, разуме се, стићи и онима који је не буду чекали. Међутим, сва чар и јесте у чекању, а не у Новој години. Лепо је чекати нешто у шта сте сигурни да ће доћи. Чекали смо у животу разне ствари, то сви знамо, а увек су нам и сигурно долазиле само нове године.” Душан Радовић

Желећи да ученицима наше школе улепша то чекање о коме је писао наш познати песник, драмска секција млађих разреда припремила је новогодишњи програм. У матичној школи изведена је представа „ДЕДА МРАЗ У ШУМИ ЧУДА” по тексту Јелене Стошић, у режији Слађане Ж. Јелић и Ане Ђорђевић, а у подручној школи у Влашком Долу припремљена је Новогодишња приредба свих ученика и деце из вртића за родитеље и мештане села.

Овим смо на најлепши начин завршили прво полугодиште и испратили стару годину, уз жеље да наредна 2023. година свима донесе здравља, радости и смеха којима је данас одисала наша школa.

На линки погледајте представу и део атмосфере из Влашког Дола.