ОШ “Радомир Лазић“ из Азање организује конкурс за најлепшу фотографију на таму „Излет у мнасатир Пиносава“конкурс за најлепшу фотографију на таму „Излет у мнасатир Пиносава“

Такмичење је намењено деци од 5. до 8. разеда сви радови ће бити разматрани и награђени у 4 категорије:

• најлепша фотографија по оцени ученика наше школа,
  • најлепша фотографија по оцени запослених у нашој школи,
  • најоригиналнија фотографија по оцени ученика и
  • најоригиналнија фотографија по оцени запослених.

Гласање је тајно и у просотријама школе. Све фотографије ће бити изложене у простору школе.

Један ученик може да достави највише три фотографије, фотографије се достављају у дигиталном облику на мејл [email protected] . Фотографије се шаљу у дигиталном формату као jpeg формат, док фотографије у панорама формату неће бити узете у обзир.

Назив фајла садржи име фотографа и назив фотографије.

Рок за достављање фотографија је 31. октобар2023. године. Резултати конкурса ће бити објављени по завршетку гласања на сајту школе. За победнике следе пригодне награде.

Фотографије тела и лица ученика које су на било који начин увредљиве неће бити узете у обзир!!!

Хвала што учествујете на конкурсу.

Ваша ОШ „Радомир Лазић“ Азања